Mini-F toernooi Wittenhorst 1 juni 2024
Home » Clubnieuws » Mini-F toernooi Wittenhorst 1 juni 2024

Na een lang en slopend seizoen mocht onze getalenteerde mini F aantreden voor een toernooi in het verre Wittenhorst. Om het geheel een professioneel tintje te geven kreeg iedere deelnemende ploeg de naam van een internationaal topteam. Onze mini F werd gekoppeld aan Benfica , een grote club uit Portugal, in het verleden winnaar van de Champions league. Andere namen waren o.a. PSG, Valencia en Galatasaray. Zo mochten alle spelertjes zich voor in ieder geval een dag een heuse profvoetballer wanen. Ook de weergoden zaten mee. Het was weliswaar niet zomers warm, maar wel droog met een prima temperatuur voor een dagje voetbal. Onze mini F, of beter gezegd Benfica was ingedeeld in een poule met Paris St. Germain, Valencia en Galatasaray. Al deze wedstrijden werden glansrijk in het voordeel van onze mini F beslist en dit betekende een heuse finaleplaats. Hier moesten onze jongens het opnemen tegen het levensgevaarlijke Borussia Monchengladbach. Het leuke was dat dit dus een echt Duits team was met  Duitse mini F. Dit maakte het voor iedereen alleen maar leuker en gaf de finale een internationaal tintje. In een verbeten duel wisten onze jongens aan het langste eind te trekken en werd Gladbach met 5-2 naar huis gestuurd. Een geweldige prestatie dus. Je kunt duidelijk aan het veldspel zien dat de jongens in het voetbalseizoen gegroeid zijn. Dit is ook mede dankzij de uitstekende begeleiding. Rest mij nog even de namen van onze spelertjes te vermelden.

Daley Degener

Jairo Degener

Mert-Ali Özçinar

Jax Pelzer

Josh Nass

Dyonn van Bergen

Ga zo door jongens, een fijne vakantie en tot volgend seizoen bij de mooiste club van Venlo!

Huldiging Wiel Heger

(oud) Voetballers / Vrienden, Op zondagmiddag 23 juni organiseren Paul Traa, Wil Zwiggelaar, Ben...