Bergfeest / Seizoensafsluiting
Home » Clubnieuws » Bergfeest / Seizoensafsluiting

Beste Nuldreejers,

Het voetbalseizoen nadert zijn einde en dat betekent voor ons bij VVV’03 het jaarlijkse Bergfeest! Op zaterdag 15 juni zijn jullie vanaf 15:00 uur van harte welkom op d’n berg voor een dag vol gezelligheid.

Heb jij wat beerpong skills in huis? Meld je dan met een team aan via onderstaande link en maak kans om jezelf te kronen tot beerpong nuldreejer van het jaar. Aansluitend zal er een BBQ plaatsvinden, waarna de Nuldreejer van het jaar zal worden uitgeroepen.

‘s Avonds wordt de muziek op volle toeren gedraaid door verschillende DJ’s. Line-up en last info wordt via de socials bekendgemaakt.

???? Free entry

???????? friends & family allowed

Tot dan, op d’n berg!

AANMELDEN VVV’03 BEERPONG EDITION / BBQ

https://forms.gle/7Mzqo8YhCH1D2sfe6