VVV’03 120 jaar!
Home » Clubnieuws » VVV’03 120 jaar!

Op dinsdag 7 februari aanstaande bestaat VVV’03 al weer 120 jaar. Ook dit jaar willen we daar natuurlijk weer bij stilstaan. Op een feestelijke bijeenkomst met iedereen die ‘03 een warm hart toedraagt. Een gezellige en sfeervolle clubavond dus, voor iedereen van onze geel-zwarte familie.

We nodigen iedereen dan ook van harte uit voor de viering van de 120e verjaardag van onze club.

De verjaardagsbijeenkomst zal dit jaar plaatsvinden in Rhummery the Rub op de Parade 21, in hartje Venlo.

Zoals inmiddels een mooie traditie geworden is, huldigen we op deze avond onze jubilarissen. Daarnaast willen we vooral een hapje en een drankje, gezellig bijkletsen, herinneringen ophalen én vooruitkijken naar de toekomst.

Iedereen is welkom vanaf 19.00, waarna de avond op 19:30 zal worden geopend.

Hopelijk tot dinsdag 7 februari aanstaande!