Huldiging veteranen
Home » Clubnieuws » Huldiging veteranen

Afgelopen zaterdag 17 december 2022 was er voor de VVV’03 veteranen voor het eerst sinds 2019 weer de mogelijkheid om hun jaarvergadering te houden.

Deze werd zoals gewoonlijk goed bezocht en er konden ook weer enkele veteranen door hun bestuur gehuldigd worden.

Allereerst Jack Billekens als veteranenspeler van het jaar.

Paul Traa als veteraan van het jaar voor zijn verdiensten voor de veteranen alsook onze club.

Voor hun langdurig lidmaatschap van de veteranen werden gehuldigd: Wiel van Elderen en Frans Steegh maar liefst 50 jaar, John Zwiggelaar 40 jaar, Ben van Aken, Peter Leurs en Ed van der Wal 25 jaar. Op bijgaande foto’s de huldigingen door veteranenvoorzitter Ben Kessels, hierbij ontbreken Paul Traa en Ben van Aken die helaas niet (meer) aanwezig konden zijn.