Update ledenvergadering
Home » Clubnieuws » Update ledenvergadering

Beste leden,

Normaal gesproken vindt er in het najaar een ledenvergadering plaats. In verband met Corona heeft deze nog niet kunnen plaatsvinden. Wij hebben nagedacht over alternatieve manieren om de ledenvergadering plaats te laten vinden. Wij denken echter dat een fysieke bijeenkomst toch de beste manier is om al onze leden in de gelegenheid te stellen om aanwezig te zijn. De ontwikkelingen rondom het Corona-virus zijn nu zodanig, dat een vergadering in 2020 niet meer mogelijk zal zijn. We hebben nu onze hoop er op gevestigd dat de ledenvergadering begin 2021 kan plaatsvinden.

Bestuur VVV’03

 

03-er van het jaar 2023

03-er van het jaar 2023

Tijdens de seizoen afsluiting op het Bergfeest werd een zichtbaar geëmotioneerde Jan Roulaux...