Pupil van de week – Tristan Bouten
Home » Clubnieuws » Pupil van de week – Tristan Bouten

Na de winterstop heeft VVV’03 de traditie heringevoerd, om een pupil van de week nadrukkelijk aanwezig te laten zijn bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal. Tijdens de thuiswedstrijd tegen Kronenberg was Tristan Bouten, speler van onze mini’s, de eerste pupil van de week van dit seizoen. Gedurende de resterende thuiswedstrijden van ons eerste elftal, zal er steeds een nieuwe pupil van de week in de schijnwerpers worden geplaatst.

 

VVV’03 120 jaar!

VVV’03 120 jaar!

Op dinsdag 7 februari aanstaande bestaat VVV’03 al weer 120 jaar. Ook dit jaar willen we daar...

VVV’03 Voetbalquiz 2023

VVV’03 Voetbalquiz 2023

Zaterdag 21 januari 2023 organiseren de gebroeders Spanbroek weer de jaarlijkse #voetbalquiz ⚽️...