AJAX WINT HAFKAMP TOP-F/U9 TOERNOOI 2018

Op een zonovergoten sportpark van VVV’03 in Venlo, werd op 1e pinksterdag alweer voor de 8e gestreden om de Hafkamp cup. Ook deze editie van het Top F (U9) toernooi van VVV’03 was wederom een geslaagde editie. De circa 500 bezoekers kregen leuke en vaak spannende wedstrijden voorgeschoteld door de fanatieke 7- en 8 jarige voetballers. Leuke combinaties werden afgewisseld met mooie individuele klasse, de toppers van de toekomst in de maak. Bij alle teams was een hoge mate van sportiviteit en plezier te bespeuren.

De finale dit jaar ging tussen Ajax en Vitesse. Ajax kwam al vroeg in de wedstrijd op een 1-0 voorsprong. Vitesse gaf niet op en ging op zoek naar de gelijkmaker; hierdoor bleef het spannend tot het laatst. Door een goal van Ajax in de laatste minuut, ging de winst met een eindstand van 2-0 naar Ajax. De Hafkamp cup (de cup met de grote oren) is daardoor voor de 2e keer op rij meegegaan naar Amsterdam!

De strijd om de 3e plaats werd gewonnen door Borussia Mönchengladbach; zij wisten in de strijd om de 3e en 4e plek een 2e team van Ajax te verslaan.

De eindstand:

1

Ajax Amsterdam

2

Vitesse Arnhem

3

Borussia Mönchengladbach

4

Ajax Amsterdam

5

1.FC Union Berlin

6

Roda JC Kerkrade

7

KRC Genk

8

KAA Gent

9

NEC Nijmegen

10

VVV Venlo

11

Fortuna Sittard

12

KFC Uerdingen

13

VVV’03 Venlo

14

SV Wittenhorst Horst

   
Fair Play Cup

SV Wittenhorst

Keeper

Julian van de Berg (Vitesse)

Jeu Sprengers Award

Joachim DaCosta (KRC Genk)


Dank aan iedereen die dit toernooi mede mogelijk heeft gemaakt. Voor vragen kunt u contact opnemen met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..