Line-up deelnemers Hafkamp TopF toernooi 2018

Toppers van nu en helden van de toekomst!

Aanstaande zondag, eerste Pinksterdag - 20 mei vindt het traditionele Hafkamp TopF - U9- toernooi weer plaats bij VVV'03. De volledige line-up is bekend! Naast ónze eigen F1  zullen Ajax, Vitesse, Roda JC, Fortuna Sittard, N.E.C., VVV-Venlo, Borussia Mönchengladbach, KFC Uerdingen, Union Berlin, KRC Genk, KAA Gent en Wittenhorst acte de présence geven. Er zal gestreden worden in twee poules van 7 teams - waarbij Ajax een afvaardiging heeft van twee teams. De poule-indeling houden we nog even geheim. Houd hiervoor onze website én social media goed in de gaten. 

Met vriendelijke groet,

Organisatie TopF
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Foto: Ajax winnaar TopF 2017