Dames VVV'03 goed van start!

Na een langere zomerstop dan gewend is dan afgelopen weekend eindelijk de competitie begonnen. De dames, dit jaar voor het eerst in de 5e klasse troffen SVSH uit Someren-Heide. Na een aftastende beginfase, waar de kampioen van vorig jaar flink moest wennen kwamen ze na een dikke 10 minuten toch op voorsprong. Een magistraal doelpunt van Demi Aarts betekende de 0-1. Niet veel later was het alweer raak. Robin Aachten schoot een vrije trap onberispelijk binnen, en zette zo - ondanks de verdedigende tactiek van de gasten uit Someren-Heide VVV'03 op een 0-2 voorsprong. Deze had nog voor rust hoger kunnen - en moeten uitvallen, echter stond het vizier niet op scherp waardoor er na de thee nog een helft vol gas gegeven moest worden. 

Na rust bood de tegenstander meer power en vooral wil om enig resultaat in Venlo te behalen. Het spel werd harder, gemener en grover al lieten de dames van '03 zich hierdoor niet uit de tent lokken. De mouwen werden opgestroopt, en gingen de gelijke strijd aan met de gasten. En met resultaat! Door doelpunten van wederom Demi Aarts - 0-3 en Demi Kreutz werd de eindstand op 0-4 bepaald. 

Een geweldige start van de competitie als nieuwkomer! Dames, veel succes in de 5e klasse!