Ondersteuning in blessures

Beste 03'ers,

Het voetbalseizoen is weer in volle gang, dit betekent ook dat er weer blessures op kunnen treden. Vorig jaar zijn Juul de Koning, chiropractor, en Sanne van der Wal, fysiotherapeute, gestart met wekelijks aanwezig te zijn om te ondersteunen in dit blessureleed.

Vanaf deze week zullen zij weer van de partij zijn voor de verzorging op de volgende trainingsdagen:

  • Oneven weken op de donderdagavond van 19.00 tot 20.00 u (Juul)
  • Even weken op vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 u (Sanne)
Mochten er blessuregevallen zijn, geeft dit door aan de trainer zodat zij dit kunnen melden bij Juul en Sanne of neem contact op via de volgende telefoonnummers 06-10150872 (Sanne) of 06-30283427 (Juul)

Wij willen iedereen een sportief en blessurevrij seizoen wensen!