Start voetbalseizoen jeugd

Het nieuwe voetbalseizoen 2017/2018 staat weer voor de deur!!

Maandag 28 augustus gaan de trainingen voor de jeugd weer beginnen. Indien besloten wordt om eerder te starten door een trainer dan zal dit door de trainer/leider van de desbetreffende leeftijdscategorie doorgegeven worden.

Op zaterdag 2 september beginnen de bekerwedstrijden voor de jeugd. Zodra het programma van de bekerwedstrijden bekend is, zal hierover verdere berichtgeving volgen. Houdt zelf ook even de KNVB-app, voetbal.nl, in de gaten. Natuurlijk zijn wedstrijden altijd onder voorbehoud.

De competitie voor de jeugd start op zaterdag 23 september. De KNVB verwacht de competitie op zaterdag 26 mei 2018 af te sluiten. De KNVB is op dit moment nog bezig met de competitieindeling voor het seizoen 2017/2018.