EHBO - Herhalingsles

Hallo 03'ers,

Er is weer een mogelijkheid om binnen VVV'03 deel te nemen aan een EHBO herhalingsles. Deze herhalingsles zal op dinsdag 20 juni plaats vinden in de kantine van VVV'03. De cursus is van 19.00 - 22.00 uur. Leden die een EHBO certificaat hebben kunnen deze verlengen, zodat die weer 1 jaar geldig is.

Er zijn 2 aspecten die erg belangrijk zijn en dan ook zeker aan bod komen: 

- de reanimatie (gebruik van AED)
- het behandelen van de voornaamste sportletsels op het veld. 

Heb je interesse om aan deze cursus deel te nemen, meld je dan zo snel mogelijk aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Er is plaats voor maximaal 15 deelnemers, dus ben er snel bij, want vol = vol!

Locatie: kantine VVV’03, tijd: 19:00 tot ca. 22:00 uur


Met vriendelijke groet,

Lot Lecluse