Hafkamp TopF U9 Toernooi

Voor het zevende jaar in successie organiseert VVV’03 in samenwerking met VVV-Venlo het Hafkamp Top F/U9 Internationale Voetbaltoernooi. Pinksterzondag wordt de jongste jeugd van diverse betaald voetbalorganisaties uit binnen- en buitenland verwacht en natuurlijk is daar de jeugd van onze kersverse eredivisionist VVV-Venlo en de jeugd van het organiserende VVV’03 ook bij.

 

Door het volgen van de teams die hier de afgelopen jaren zijn geweest kan de organisatie bevestigen dat meerdere jeugdspelers die het toernooi hebben bezocht nog steeds actief zijn bij de diverse BVO’s. Wellicht dringen ze de komende jaren door tot de hoofdmacht en hebben ze hun eerste internationale ervaringen op de Herungerberg opgedaan. Aanstaande zondag vindt om 9:00 uur de opening plaats en finale is om iets vóór 16:00 uur gepland.

Poule A:
Ajax, KAA Gent, Willem II, Vitesse, Roda, VVV'03

Poule B: PSV, KRC Genk, Sparta Rotterdam, Union Berlin, KV Mechelen, VVV-VenloDownload hier het wedstrijdprogramma