VVV'03 Veteranen - 65 jaar!!

Op 16 maart 2017 bestaan de VVV'03 Veteranen precies 65 jaar. Het zal niemand verbazen dat onze "oldies" dat willen vieren. Dat doen ze op zaterdag 18 maart a.s. Na de wedstrijd tegen HBSV is er eerst een buffet, voor genodigden, waaronder leden en oud-leden van de veteranen.

Maar daarna, vanaf 20.30 uur, vindt de echte feestavond plaats. En daarbij is iedereen van harte welkom. Er worden jubilarissen gehuldigd, er is een bijzonder moment ingepland én er is live muziek, verzorgd door twee echte '03-ers: Bert Hendriks en John van Overdijk. En daarnaast zal het natuurlijk een echte geel-zwarte feestavond zijn.

De veteranen zouden het dan ook heel leuk vinden als er zo veel mogelijk '03-ers aanwezig zijn op hun jubileumavond. Hopelijk tot zaterdag 18 maart a.s. dus!