Laatste maand Plus Benders sponsoractie

Laatste weken om nog extra sponsorzegels in te leveren! 

Beste leden,

Supermarken Plus Benders in Venlo en Blerick starten ook dit jaar weer een spaaractie voor de Venlose verenigingen. VVV'03 doet hier, net als het afgelopen jaar weer  aan mee. De actie is simpel: in de periode van 29 september t/m 1 april ontvang je bij elke 5 EUR aan boodschappen 1 sponsorzegel. Tevens zijn er wekelijks wisselende artikelen waarbij je dubbele sponsorzegels ontvangt. Iedere sponsorzegel staat gelijk aan 0.05 ct voor je vereniging. Sla de wekelijkse boodschappen in bij Benders, stimuleer je ouders, broers, zussen, opa's, oma's, teamgenoten, buren, vrienden en bekenden dit ook te doen en spaar zoveel mogelijk sponsorzegels welke je kunt deponeren in de daarvoor bestemde box. Deze staat in de kantine. Hoe meer zegels, hoe meer geld voor onze vereniging welke weer zal terugvloeien in de jeugdopleiding. 

Dus, spaar samen met Benders voor extra Euro's voor uw sportvereniging! 

Spaar mee met VeeVeeVee-'03!