In memoriam: Bep van der Zanden

Zondag 26 februari jl. is Bep van der Zanden overleden. Bep was meer dan 25 jaar lid van VVV'03. Ooit begonnen als "voetbalmoeder", van Hans en Pim, werd zij al snel actief binnen de club. Velen zullen zich haar nog herinneren als secretaris, een functie die zij jarenlang heeft vervuld. In die tijd waren er nog niet zo veel vrouwen actief binnen de club, maar Bep was de uitzondering. Zij hield het ook nog eens langer vol dan vrijwel alle mannen om haar heen. Een stille kracht, die zeer werd gewaardeerd. Niet voor niets werd zij in die periode ook gehuldigd als '03-er van het jaar. Na haar terugtreden als secretaris werd de bemoeienis met de club uiteraard wat minder, maar zij was nog altijd een graag geziene gast op bijeenkomsten van '03. De laatste verjaardag van de club, op 7 februari dit jaar, kon zij helaas al niet meer bijwonen. En nu moeten we dus definitief afscheid van haar nemen. 


De uitvaartdienst voor Bep is op zaterdag 04 maart, 14:00 uur in de parochiekerk H. Michaël in het Ven. 

Wij wensen Huub, Hans, Pim en de rest van de familie veel sterkte in deze moeilijke periode.

Bestuur VVV'03