VVV'03 F1 Kampioen!!

Afgelopen zaterdag is de F1 van VVV’03 als eerste team van dit seizoen kampioen geworden in de 2de Klasse. In de topper tegen Sparta uit Sevenum werd met 5-1 gewonnen. De eerste helft verliep moeizaam door de zenuwen en stond het 1-1. Er moest echter gewonen worden om het kampioenschap veilig te stellen. Er waren al voorbereidingen getroffen, we speelden thuis en er was veel publiek. Gelukkig was de F1 de 2de helft oppermachtig en er werd dan ook met 5-1 gewonnen.

De kurken konden van de fles en de champagne vloeide rijkelijk. Tevens waren er confetti kanonnen, spandoeken, cakejes en nog veel meer. Na een mooie huldiging en feest was er aansluitend de jaarlijkse Sinterklaasmiddag die het feest compleet maakte.

Al met al een superdag en een verdiende kampioen die nog niet verloren heeft dit seizoen. Een team dat door z’n mix van zeer verschillende soorten voetballertjes (zowel jongens als meisjes) een ideale combinatie is gebleken. Stuk voor stuk toppers en verdiend kampioen.