Vacature leider / grensrechter A1

De A1 is nog op zoek naar een leider en grensrechter voor komend seizoen. De leider en grensrechter dienen beschikbaar te zijn op de zaterdagmiddagen als de A1 haar wedstrijden speelt. Als leider en of grensrechter zijn jullie volwaardig lid van het begeleidingsteam van ons hoogste jeugdelftal wat voor het eerst in de eerste klasse uitkomt. Als leider ben je de spil tussen spelers, staf en vereniging. Een klankbord met een positieve houding naar spelers, tegenstanders, scheidsrechter en toeschouwers. De grensrechter laat zich niet van de wijs brengen door de emotie op het veld en kan zich concentreren op zijn rol als assistent scheidsrechter. 

Heb je interesse om een steentje bij te dragen aan de ontwikkeling van de jeugd binnen VVV'03 als leider of grensrechter van de A1? Neem dan contact op met Micky Oestreich, Technische commissie VVV'03 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of trainer Daan Linssen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.